środa, 29 czerwca

maxresdefault

IPhone 7 i iPhone 7 Plus może mieć poprawioną prędkość ładowania wynika z informacji udostępnionej przez użytkownika Twittera The Malignant, powołującego się na niepotwierdzone źródła chińskie.

Przedstawiając obok siebie elementy płyty głównej iPhone’a 6S i iPhone’a 7, które nie wydają się ujawniać żadnych jasnych informacji potwierdzających tą plotkę, The Malignant twierdzi, że iPhone 7 będzie w stanie efektywnie ładować się ładowarką „co najmniej” 5V/2A.

Obecne modele iPhone’a dostarczane są z ładowarką 1A/5W, ale są w stanie ładować się szybciej z adapterem 2.1A/12W, który jest dołączany do iPada. Dzięki prawdopodobnej funkcji szybkiego ładowania, prędkość ładowania byłaby prawdopodobnie jeszcze lepsza niż przy użyciu adaptera od iPada z obecnym modelem iPhone’a.

Poprawiona szybkość ładowania nie jest plotką, jaką słyszeliśmy wcześniej, ani nie pochodzi z renomowanego źródła, więc do tej informacji należy podchodzić z pewnym sceptycyzmem. Użytkownicy Twittera publikują wiele plotek i informacji pochodzących z chińskich portali społecznościowych, z których nie wszystkie są wiarygodne.

Nie mniej, tego typu rozwiązanie mogłoby być dobrym dodatkiem do nowego telefonu, gdyż stało się już niemal standardem na rynku smartfonów z wyższej półki cenowej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx