wtorek, 18 czerwca

Najnowsze zestawienie zaprezentowane przez Apple obrazuje, że już 81% urządzeń z systemem iOS korzysta z systemu iOS w wersji 8 lub nowszej na niecały tydzień po premierze Apple Watch. 17% urządzeń nadal wykorzystuje dla uzyskania dostępu do App Store systemu iOS 7, a pozostałe 2% korzysta z jeszcze starszej wersji oprogramowania.

Liczba instalacji iOS 8 wzrosła o 2 punkty procentowe w stosunku do poprzednich wyników z początku tego miesiąca prawdopodobnie wraz z premierą Apple Watch w zeszły piątek. Apple Watch musi być połączony z iPhone’em 5 lub nowszym posiadającym system iOS 8.2 lub nowszy.

Jednak tak czy inaczej nie można tego nazwać aż takim sukcesem. Według analiz firmy Mixpanel, w tym samym czasie rok temu, z nowego wtedy systemu iOS 7 korzystało już około 91% urządzeń, co oznacza, że adopcja iOS 8 przebiega nadal wolniej. Przyczyn tego może być wiele, a najbardziej prawdopodobne to liczne błędy w oprogramowaniu i nadmierna przestrzeń wolnej pamięci wymagana do zainstalowania aktualizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx