piątek, 27 stycznia

Wiele plotek wskazuje, że Apple pracuje nad odświeżoną wersją Apple TV, a dziś znany z trafnych przecieków Jon Prosser powiedział, że zaktualizowany model Apple TV 4K jest „gotowy do wysyłki”.

Według Prossera, Apple TV‌ 4K będzie wyposażony w układ A12X i opcje pamięci 64 GB lub 128 GB. Nowy ‌Apple TV‌ 4K może „zostać wydany w dowolnym momencie”, ale Prosser nie zna szczegółów na temat konkretnej daty premiery.

Oznaki dotyczące nowego Apple TV zostały zauważone w wersji beta iOS 13.4 w styczniu, a wtedy sądzono, że będzie on miał układ A12. Wcześniejsze pogłoski sugerowały również te same rozmiary pamięci 64 i 128 GB, o których wspomniał Prosser.

Poza nowym procesorem nie oczekujemy poważnych zmian w Apple TV. Pojawiły się oznaki nowego Apple TV ze zaktualizowanym pilotem w wyciekającym kodzie iOS 14, ale nie jest jasne, czy ten nowy Apple TV, o którym się mówi będzie posiadał zaktualizowanego pilota.

Prosser w tym tygodniu powiedział również, że Apple ma już gotowego nowego iMaca i słuchawki AirPods, ale nie podał dodatkowych szczegółów na temat tych konkretnych produktów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx