środa, 17 sierpnia

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 to pierwsza klawiatura zaprojektowana z myślą o trzech urządzeniach jednocześnie. Teraz możesz pisać raport na swoim komputerze, a dzięki przyciskowi Easy-Switch szybko zmienić nośnik, by odpisać na wiadomość na twoim smartfonie i napisać tweeta na tablecie. Klawiatura jest uniwersalna i można ją podłączyć za pomocą Bluetootha do kilku bezprzewodowych urządzeń jednocześnie, niezależnie od tego czy używasz Windowsa, Maca czy Chrome OS na swoim komputerze lub Androida albo iOS na tablecie czy smartfonie.

Bluetooth Multi-Device Keyboard K480_9

„Potrzeby związane z pisaniem na urządzeniach elektronicznych ewoluowały, użytkownicy liczą i piszą na wielu ekranach naraz, często używając dwóch lub trzech różnych systemów operacyjnych” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Dzięki The Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 praca, tworzenie i komunikowanie się z innymi stanie się szybkie i wygodne, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia czy platformy korzystamy” – dodaje Izabela Sulima.

Teraz możesz pisać na klawiaturze realnych rozmiarów z wygodnym układem klawiszy i wszystkimi skrótami klawiszowymi, którymi najczęściej się posługujesz. Stabilny, wbudowany stand utrzyma telefon lub tablet pod właściwym kątem, ułatwiając jednoczesne pisanie i czytanie wiadomości. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy dwoma kolorami, klawiatura stylowo wtopi się w wystrój twego domu.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 będzie dostępna w sprzedaży w październiku 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej 219 zł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hicon
hicon
7 lat temu

Myślę, że ten wynalazek ma niezłego konkurenta, który chyba jednak został wynaleziony wcześniej niż ta „pierwsza klawiatura zaprojektowana z myślą o trzech urządzeniach jednocześnie” 🙂 Proszę oto „przedpierwsza” klawiatura tego typu i chyba o niebo wygodniejsza https://www.kanexlive.com/keyboard , pozdrawiam odkrywców 🙂

hicon
hicon
7 lat temu
2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx