sobota, 18 maja

Firma Pioneer zaprezentowała dziś swoje nowe urządzenie o nazwie Rayz Rally, które jest pierwszym na świecie głośnikiem plug-and-play Lightning bez własnej baterii.

Przenośny głośnik może być używany do słuchania muzyki, ale Pioneer pozycjonuje je marketingowo jako głośnik do połączeń konferencyjnych.

W przypadku połączeń konferencyjnych Pioneer twierdzi, że użytkownik po prostu podłącza Rayz Rally do złącza Lightning, inicjuje połączenie z telefonu iPhone, które automatycznie przenoszone jest na głośnik. Pomimo, że jest on wystarczająco mały aby zmieścić się w kieszeni, głośnik jest wystarczająco głośny, aby mógł być używany w sali konferencyjnej.

Głośnik posiada jeden przycisk na przednim panelu, który umożliwia wyciszanie/włączanie połączenia lub odtwarzanie/wstrzymywanie muzyki w zależności od tego, do czego jest używany. Standardowy przewód Lightning-USB może być podłączony do Rayz Rally, aby używać głośnika z komputerem Mac lub PC lub w celu umożliwienia przelotowego ładowania telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch.

Głośnik działa równolegle z bezpłatną aplikacją Pioneera Rayz Appcessory Companion dostępną w App Store dla iPhone’a, iPada i iPoda touch.

Pioneer zapowiedział, że Rayz Rally będzie dostępny już dziś w sklepie Apple Online na całym świecie w kolorach Ice, Onyx i Space Grey.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx