sobota, 2 lipca

216209-1280

Pierwsze sceny do biograficznego filmu 'Steve Jobs’ opartego na bestsellerowej biografii Waltera Isaacsona ruszyły w styczniu, a dziś pojawiły się pierwsze zdjęcia Michaela Fassbendera i Setha Rogena wcielającego się w rolę Steve’a Jobsa i Steve’a Wozniaka. Dwaj aktorzy kręcili w zeszłym tygodniu sceny w centrum Flint w Cupertino, a także w domu rodzinnym Steve’a Jobsa.

Na zdjęciach, Fassbender nosi koszulę, kamizelkę i muchę, a Seth Rogen jest nieco niedbale ubrany w krawat i sweter. Fassbender ma dłuższe włosy, jakie Steve Jobs miał w 1980 roku.

216215-1280

Michael Fassbender, który ostatnio zagrał rolę Magneto w najnowszych filmach X-Men, był nieco kontrowersyjnym wyborem na główną rolę ze względu na swoje małe podobieństwo do Steve’a Jobsa i fakt, że nie jest aktorem powszechnie znanym jak Christian Bale i Leonardo DiCaprio. Obaj oni byli wcześniej typowani do głównej roli Steve’a Jobs’a, jednak negocjacje nie powiodły się.

W e-mailu, który wyciekł z Sony, Aaron Sorkin i reszta kadry była początkowo przeciwna obsadzeniu w głównej roli Fassbendera, ale reżyser Danny Boyle głosował za Fassbenderem. Sorkin wreszcie zaakceptował ten wybór mówiąc, że jest on jest wspaniałym aktorem, którego czas nadszedł.

216217-1280

216221

Zdjęcia do filmu nagrywane będą podobno w ograniczonej liczbie miejsc, w tym w garażu Steve’a Jobsa, domu rodzinnym, dwóch salach i restauracji. Film składa się z trzech wątków obejmujących trzy premiery produktów: odsłonięcie komputera NeXT, debiut oryginalnego iMaca i wprowadzenie iPoda.

Oprócz Fassbendera i Rogena w roli Jobsa i Wozniaka, w filmie występują także Kate Winslet jako pracownica Joanna Hoffman, Katherine Waterson jaka dziewczyna Steve’a – Chrisann Brennan, Perla Haney-Jardine jako córka Lisa i Jeffem Daniels, jako były prezes Apple John Sculley.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WilQ
WilQ
7 lat temu

Michael Fassbender jak dla mnie nie pasuje do tej roli. Christian Bale byłby o niebo lepszy.

Mat22
Mat22
7 lat temu

a mnie pasuje bo ma w sobie coś co przyciągnąć widza może pamiętajmy stiv jobs był
młody i przedsiębiorczy i dlatego myślę że potem w następnych scenach
filmu stanie się łysy w okularach z iphonem w ręku

Rafał Idczak
Rafał Idczak
7 lat temu

Ashton Kutcher wg mnie dobrze pasował, zwłaszcza w pierwszym filmie o Jobsie https://www.filmweb.pl/film/Jobs-2013-650890#

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx