piątek, 8 grudnia

Chociaż w ostatnich miesiącach mogliśmy zobaczyć już kilka zdjęć przedstawiających rzekomo nowego iPhone’a 7 to większość, jeśli nie wszystkie z nich były wczesnymi prototypami lub dobrze zaprojektowanymi chińskimi podróbkami. Nowa seria, która wyciekła dzisiaj prezentuje już działające w pełni funkcjonalne urządzenie.

268634

268631

268640

268637

Zdjęcia zostały udostępnione przez GeekBar na chińskim mikroblogu Weibo i pokazują iPhone’a 7 uruchomionego na wewnętrznym, testowym systemie o nazwie SwitchBoard. Dodatkowo, widać na nich szereg aplikacji służących do testowania iPhone’a do testowania urządzenia w tym Alto, Console, DropTest, GrapeCal, MMI, MesaCal, QRCode, Reliability, Sequencer, USBHost i WiPASmini.

Samo urządzenie nie różni się od wcześniejszych zdjęć i potwierdza brak gniazda słuchawkowego, dwa głośniki, większą tylną kamerę iSight i przeniesione paski odpowiedzialne za antenę. Urządzenie wciąż posiada przycisk Home, ale czy jest on dotykowy jak donosiły wcześniejsze plotki to trudno ocenić.

Jak się powszechnie oczekuje, Apple wprowadzi roboczo nazwanego iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w przyszłym miesiącu, a z informacji Evana Blassa ma trafić do sprzedaży detalicznej w USA w piątek, 16 września Jeśli to prawda, Apple może rozpocząć przyjmowanie wstępnych zamówień w pierwszej fali krajów na tydzień wcześniej czyli w piątek, 9 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx