poniedziałek, 15 sierpnia

Już w najbliższą sobotę i niedzielę, 1 i 2 kwietnia 2017 roku, w salonie iSpot w warszawskiej Arkadii, będzie można świętować pierwsze urodziny strefy szkoleniowej Premium Zone. We współpracy ze Zgoda FC, na uczestników czekać będą sportowe atrakcje: turniej piłkarzyków oraz gry na iPadach. Fani piłki nożnej mogą też wziąć udział w grze miejskiej, która składa się z trzech części: gry Free Kick w iSpot Premium Zone, strzelania do bramki w punkcie Zgoda FC oraz testu z wiedzy piłkarskiej. Pierwsze 100 osób otrzyma sportowe worki firmy Adidas, dla zwycięzcy przygotowano premierowe buty piłkarskie,

iSpot przygotował również konkurs, w którym główną nagrodą jest Apple Watch. Wystarczy zrobić zakupy w iSpot 01.04 i 02.04 za minimum 100zł i odpowiedzieć na pytania z wiedzy o Apple. Osoba z najwyższym wynikiem osiągniętym w najkrótszym czasie otrzyma smartwatcha.

– To nie żart – dokładnie rok temu, 01.04.2016r. w warszawskiej Arkadii została otwarta pierwsza w Polsce przestrzeń typu Premium Zone – mówi Aleksandra Niegowska, Marketing Lead w iSpot Apple Premium Reseller. Unikatowa na skalę Europy strefa premium już od roku służy warszawiakom podczas prezentacji produktów z obszaru elektroniki użytkowej, spotkań z inspirującymi gośćmi oraz warsztatów edukacyjnych. Zapraszamy wszystkich, by aktywnie, w sportowej atmosferze spędzili z nami pierwszy weekend kwietnia – dodaje.

Na gości w tym dniu czekają również zniżki w salonie: MacBook Air 13 w cenie 3799 zł, pasek sportowy lub nylonowy w prezencie do każdego zakupionego Apple Watcha, Apple Watch w 10 x 0%,  iPhone 7 + Beats w ratach 0%, wszystkie produkty JBL -10%, sprzęt Withings do -40%.

Salon jest otwarty w godzinach 10:00 – 22:00. Adres:  Al. Jana Pawła II 82, 00-175, Warszawa, poziom 0.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx