sobota, 3 czerwca

Dziś rano w poście na reddit pojawiły się pierwsze zdjęcia domniemanych komponentów, które mogą być przeznaczone dla iPhone’a o przekątnej 5,8 cala oraz towarzyszących mu urządzeń 4,7 i 5,5-calowych. Zdjęcia pochodzą podobno od producenta etui, który otrzymał je od dostawcy szkła w Chinach.

Pierwsze zdjęcie przedstawia to, co nazywamy przednim i tylnym panelem telefonu iPhone 8. Przedni panel posiada super cienką ramkę ze wszystkich stron, a także górny pasek, na którym może znajdować się przednia kamera, mikrofon i głośnik . Zastanawiano się wielokrotnie jak Apple umiejscowi przedni aparat ponieważ wcześniejsze wizualizacje nie dawały wyraźnego obrazu.

Na tylnym panelu znajduje się pionowy, podwójny otwór pod aparat i oddzielny element aparatu, bez widocznego miejsca na wbudowany w tył Touch ID co jest zgodne z plotkami sugerującymi, że firma Apple rzeczywiście uporała się z problemem jak wbudować Touch ID w wyświetlacz urządzenia.

Drugie zdjęcie przedstawia dwa domniemane elementy iPhone’a 8 obok domniemanych komponentów dla 4.7-calowego telefonu iPhone 7S i 5.5-calowego telefonu iPhone 7S Plus, dwóch urządzeń, które mają się pojawić obok iPhone’a 8 OLED. Wszystkie trzy tylne obudowy mają być wykonane ze szkła w celu obsługi ładowania bezprzewodowego, a o ładowaniu bezprzewodowym we wszystkich trzech urządzeniach wcześniej słyszeliśmy od analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo.

Chociaż zdjęcia są zgodne z wieloma plotkami o jakich słyszeliśmy w związku ze zbliżającymi się urządzeniami firmy Apple, to nie ma możliwości sprawdzania ich autentyczności. Mogą być bardzo dobrze wykonanymi elementami klonów urządzenia stworzonego na podstawie wycieków i plotek związanych z iPhone’em 8.

Nawet jeśli jednak są fałszywe, to panele te są oparte na informacjach z łańcucha dostaw i plotkach i mogą wskazywać jak wygląda rzeczywisty iPhone 8. Mimo to, najlepiej patrzeć na te przecieki z pewnym sceptycyzmem, dopóki nie zobaczymy większej liczny przecieków potwierdzających ten wygląd.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx