niedziela, 3 marca

Philips ogłosił nowy system oświetlenia LED sterowany przez iOS, który może emulować niemal dowolny kolor, a także personalizować oświetlenie o szeroką gamę jego przyciemniania i planowania. Firma uważa, że nowe żarówki pozwolą odkrywać nowy „sposób myślenia i wrażeń świetlnych w naszych domach”.

„W oparciu o swoje zdolności innowacyjne, Philips zaprezentował dziś „hue”, najmądrzejszy na świecie system sieciowego oświetlenia domu LED. Philips hue sygnalizuje nową erę w oświetleniu domowym, zarówno w sposobie myślenia jak i wrażeń ze światła w naszych domach. Pozwala na tworzenie i kontrolowanie światła za pomocą smartfona lub tabletu.

Philips hue może być ustawiony w kilka minut. Intuicyjna aplikacja pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem domu, aby pomóc zabezpieczyć go, spersonalizować swoje oświetlenie domowe z ustawieniami niestandardowymi i timerem programowych ułatwiającym zarządzanie dziennym harmonogramem. Intuicyjny i bezproblemowy system Philips hue ma możliwość rozbudowy, z możliwością dodania większej ilości funkcji w przyszłości.”

Philips pracuje również nad nowymi funkcjami, w tym geolokalizacją, aby automatycznie włączyć światło lub wyłączyć, gdy użytkownik zbliża lub opuszcza dom, jak również integrację z innymi mediami, w tym z dźwiękiem i z wideo.

Żarówki będą sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sklepu Apple Store począwszy od jutra. Hue kosztuje 199 dolarów za trzy żarówki plus złącze bezprzewodowe, które może obsługiwać do 50 żarówek. Dodatkowe żarówki będą dostępne za 59 dolarów każda. Nie wiadomo jeszcze czy pojawią się także w polskim Apple Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx