środa, 17 kwietnia

Apple Watch Ultra został doceniony przez amerykańskiego muzyka i słynnego kolekcjonera zegarków Johna Mayera, który pokazał nowe urządzenie na swoim koncie na Instagramie.

„Noszę zegarek Apple Watch Ultra przez tydzień… i jest świetny” – pisze Mayer nad zdjęciem zegarka. „Pierwszy zegarek Apple Watch, który zafascynował mnie jako kolekcjonera zegarków mechanicznych”.

„Jest pełen możliwości i tego, co nazywam „aspiracyjną funkcjonalnością”.

Mayer następnie przywołuje niektóre ze swoich ulubionych funkcji, w tym śledzenie GPS, głębokościomierz, komputer nurkowy, syrenę, która ściągnie pomoc w nagłych wypadkach oraz tryb nocny.

„To jest potęga przygód na kempingu / polowaniu / na świeżym powietrzu” – pisze w późniejszym poście. „To nie #reklama. Po prostu lubię to, co lubię”.

Zdobywca wielu nagród Grammy, John Mayer, jest uważany za najbardziej wpływowego kolekcjonera zegarków na świecie i jest odpowiedzialny za samodzielne podniesienie wartości poszczególnych zegarków, które nosi publicznie, oraz tych, o których pisze w swoich felietonach na stronie internetowej Hodinkee.

Wpływ Mayera raczej nie będzie miał takiego samego wpływu na Ultra, który prawdopodobnie jest sprzedawany w milionach, ale jak zauważa GQ, samo jego poparcie „prawdopodobnie zarejestrowano jako poważne trzęsienie ziemi w Genewie” i odbije się echem wśród wszystkich z pasją do szwajcarskich zegarków.

Apple zabiegał o świat luksusowych zegarków od 2015 roku, kiedy zaprezentował 18-karatową złotą wersję Apple Watch Edition, która kosztowała ponad 10 000 dolarów i była dostępna w ograniczonych ilościach.Na nieszczęście dla Apple, ich sprzedaż ograniczyła się do kilkudziesięciu tysięcy, a linia została wycofana we wrześniu 2016 roku po zaledwie 16 miesiącach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx