środa, 27 września

Olloclip 4-in-1 iPhone 6

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży zestaw obiektywów fotograficznych olloclip do najnowszego modelu iPhone’a. Cztery soczewki: makro 10x i 15x, rybie oko, szeroki kąt, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym nie wystarcza standardowy obiektyw aparatu iPhone’a.

Olloclip 4-in-1 nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do robienia zdjęć. Soczewki obsługują przedni i tylny aparat telefonu znacznie rozszerzając możliwości podczas robienia co raz bardziej popularnych zdjęć typu „selfie”. Obiektywy działają zarówno w trybie zdjęć, jak i wideo. Wystarczy nałożyć je na górną krawędź iPhone’a, aby zacząć korzystać z dodatkowych możliwości podczas fotografowania. W zestawie znajdują się 4 soczewki: fisheye (rybie oko), wide-angle (szeroki kąt), makro 10x oraz makro 15x.

iPh6_4-in-1_silver_black_IMG3_330x720_72_RGB (1)

W trybie makro fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 15 razy. Obiektyw rybie oko o nieskorygowanej dystorsji i bardzo szerokim kącie widzenia 180°, daje efekt beczkowatego zniekształcenia obrazu. Soczewka szerokokątna pozwala na uzyskanie dwukrotnie szerszego obrazu oraz na fotografowanie dużych obiektów z niewielkich odległości.

Obiektywy olloclip posiadają wieloelementową optykę z precyzyjnie oszlifowanymi soczewkami. Obudowy są wykonane z aluminium takiej samej jakości jak to wykorzystywane przy produkcji samolotów, powstającego w procesie obróbki sterowanej komputerowo (CNC), a następnie poddawanego anodowaniu. Uchwyt zrobiony z delikatnego plastiku umożliwia bezproblemowe nałożenie obiektywu, bez ryzyka uszkodzenia iPhone’a.

W zestawie znajdują się specjalne uchwyty w 3 różnych kolorach, które umożliwiają wygodne przechowywanie obiektywów oraz przypięcie np. do smyczy.

iPh6_4-in-1_black_clip_pendants_720x540_72_RGB

Pierwsze obiektywy olloclip powstały do iPhone’a 4 i od razu zostały uznane za produkt rewolucjonizujący fotografię mobilną. Łatwy w użyciu i montażu zestaw obiektywów olloclip 4-in-1 to idealne rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów fotografii.

Olloclip 4-in-1 do iPhone 6 kosztuje 369 zł brutto i jest dostępny w 4 kolorach: biało – srebrnym, biało -złotym, czarno – srebrnym i czarno – szarym. Lista sklepów sprzedających produkty marki olloclip znajduje się na stronie https://www.icorner.pl/gdzie-kupic/.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx