niedziela, 5 lutego

Firma Belkin zaprezentowała na tegorocznych targarch CES mnóstwo ciekawych i praktycznych akcesoriów do iPhone’a i iPada. Jedną z ich najnowszych propozycji jest nowa technologia ochrony ekranu o nazwie Damage Control.

Belkin uważa, że ​​rozwiązuje ona wiele problemów istniejących na rynku ochraniaczy ekranu, które niestety ulegają porysowaniu co wpływa na gorszą jakość widoczności na ekranie i pogarsza estetykę urządzenia.

Zaprezentowana folia ochronna mocowana jest jak każda inna, łatwo ją nakleić, nie ma problemów z pozostającymi niekiedy pod ekranem pęcherzykami powietrza, a naklejona na wyświetlaczu jest ledwo widoczna. Największą jej cechą jest wyjątkowa odporność na zarysowania. Nikt z nas nie lubi rys na samym ekranie, ale irytujące są także i rysy na foliach ochronnych na które codziennie patrzysz. Damage Control ma na celu rozwiązanie tej kwestii przez samoleczenie się rys i ich znikanie z ochronnej folii. Serwis iMore obecny na targach nagrał film prezentujący jej zalety. Popatrzcie sami.

Cena ani termin oficjalnej dostępności na rynku nie jest jeszcze znany. Skusicie się na taki zakup jak się pojawi?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pawik
Pawik
11 lat temu

Czekam na informacje gdzie i za ile można kupić 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx