wtorek, 31 stycznia

screenshot

Nowa aplikacja o nazwie Touch Bar Demo pozwala wypróbować pasek Touch Bar dodany do MacBooków Pro na dowolnym komputerze Mac na dwa różne sposoby. Udostępniona na GitHub, aplikacja pozwala na uruchomienie paska dotykowego natywnie na komputerze Mac, jednak brakuje jej możliwości korzystania z dotyku.

Zamiast wrażeń dotykowych, aplikacja demo na komputerze Mac wymaga naciśnięcia klawisza funkcyjnego na komputerze, które uruchamia opcje na ekranie. Aplikacja pojawi się ponad istniejącym interfejsem MacOS.

Jednak istnieje inna opcja skorzystania z paska dotykowego z wykorzystaniem iPada, o ile jest on podłączony do komputera przez USB. Ta metoda przynosi pełne wrażenia z Touch Bar, gdyż pasek po prostu pojawia się na iPadzie i może być sterowany za pomocą dotyku.

Choć żadna z tych opcji nie jest praktyczna w codziennym użyciu, to pozwala użytkownikom na interakcję i wypróbowanie paska dotykowego, zanim będzie on możliwy do wykorzystania na MacBooku Pro, którego wysyłka ma się zacząć jeszcze w tym miesiącu.

Aplikacja Touch Bar Demo jest dostępna na GitHub, co oznacza, że zainstalowanie jej na iOS jest nieco kłopotliwe. Na komputerze Mac jest to nieco łatwiejsze, ponieważ wymaga jedynie macOS Sierra 10.12.1 lub nowszego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx