czwartek, 16 września

Przyszłotygodniowa konferencja zaplanowana na 4 października wciąż pozostawia przed nami wiele tajemnic. Krążą plotki czy Apple zaprezentuje zupełnie nowego iPhone’a 5, lekko zmodernizowanego iPhone’a „4S”, a może jeden i drugi model. Serwis 9to5 Mac twierdzi, że pojawiły się pewne informacje na temat nowych produktów wewnątrz wewnętrznego systemu zapasów Apple.

Według źródła, pojawił się trzeci nowy model iPoda Touch wpisany pod kodem N81A, który wg 9to5 Mac może być zapowiedzią białej wersji urządzenia.

„Ponieważ w zapisach istnieją tylko trzy modele iPoda Touch  jest prawdopodobne, że czarne modele nie będą aktualizowane. To również może oznaczać, że ich pojemność pozostanie na obecnym poziomie 8GB, 32GB, 64GB.”

W systemie pojawił się również nowy symbol iPhone’a, być może jest to ulepszony iPhone 4 którego roboczo nazywano iPhone’m 4S. Pojawił się symbol N90A (obecny iPhone 4 ma symbol N90), mogłaby to być zapowiadana nowa wersja 8GB. W poprzednich doniesieniach mówiło się, że iPhone 4S ma nazwę kodową N94 ale taki numer nie pojawia się w wykazie. Jak widać poniżej taki symbol nadaje się urządzeniom o wiele bardziej rozwiniętym i ulepszonym – a nie tylko nowej wersji kolorystycznej lub nowej pojemności.

„Jest bardzo możliwe, że dwa symbole oznaczają, czarny i biały model, ale nie jest to potwierdzone. Nie sądzimy, żeby iPhone nowej generacji – który pojawi się już w przyszłym tygodniu – był oznaczony jako N90A gdyż zawiera on dużo wewnętrznych modernizacji sprzętu, które zwykle stanowią podstawę do nadania nowego symbolu”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
9 lat temu

Ciekawe, ciekawe co wymyślili, ale już niedługo koniec dociekania i wszystko stanie się jasne 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x