niedziela, 3 marca

Nowy iPad 10. generacji obsługuje tylko Apple Pencil pierwszej generacji, co oznacza, że wymaga oddzielnego ładowania za pomocą adaptera przez połączenie przewodowe, ponieważ nowy iPad posiada obecnie złącza ładowania USB-C.

Nowy iPad nie ma z boku magnetycznej ładowarki bezprzewodowej, aby połączyć się z Apple Pencil drugiej generacji. Apple Pencil pierwszej generacji jest obsługiwany przez urządzenia, które wymagają podłączenia go do portu Lightning w celu naładowania. W związku z tym, że iPad ma teraz port USB-C oznacza to, że Apple Pencil nie może być teraz ładowany bezpośrednio przez iPada.

Początkujący użytkownicy iPada, którzy chcą korzystać z Apple Pencil, będą musieli ładować akcesorium za pomocą kabla USB-C i oddzielnego adaptera. Mały druk na komunikacie prasowym Apple 10. generacji iPada informuje:

Nowa wersja Apple Pencil (1. generacji) jest sprzedawana w zestawie z nową przejściówką z USB‑C na Apple Pencil, która jest niezbędna do jego ładowania i sparowania. Osoby, które mają już Apple Pencil (1. generacji), mogą kupić przejściówkę z USB‑C na Apple Pencil oddzielnie.

Pierwsza generacja ‌Apple Pencil‌ została wyposażona w przejściówkę dzięki której można go oddzielnie ładować, ale teraz Apple oferuje nowy wariant akcesorium o nazwie przejściówka „USB-C do Apple Pencil‌”, który umożliwia użytkownikom ładowanie Apple Pencil‌. Przejściówka dla obecnych użytkowników Apple Pencil jest dostępna osobno w cenie 55 złotych, podczas gdy nowe urządzenia Apple Pencil posiadają ją w pudełku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx