piątek, 19 lipca

Serwis Digitimes donosi, że Apple zakończył plany swojego iPada piątej generacji, koncentrując się na wrześniowej premierze przebudowanego urządzenia, które jest podobno częściową repliką iPada mini z wąskimi bocznymi ramkami oraz cieńszym korpusem.

Od głównych dostawców wiemy, o w większości zakończonych przygotowaniach do produkcji nowego, 9,7-calowego iPada. Mało prawdopodobne, aby pojawiły się jeszcze jakiekolwiek zmiany w zakresie specyfikacji dla tego urządzenia. […]

Chociaż dostawcy nie otrzymali jeszcze dokładnego harmonogramu produkcji masowej od Apple i dostają głównie produkty do produkcji pilotażowej, to źródła wskazują, że produkcja pilotażowa jest już w stanie zaspokoić popyt na premierę.

Raport wskazuje jednak, że plany związane z następną generacją iPada mini pozostają niejasne, a Apple nadal pracuje nad włączeniem do niego wyświetlacza Retina. Jeśli firma nie zdecyduje się wprowadzić wyświetlacza Retina do następnego iPada mini to urządzenie możemy zobaczyć pod koniec tego roku. Raport wskazuje również, że Apple od dawna stara się jeszcze bardziej zmniejszyć szerokość bocznych ramek iPada mini .

Dzisiejsze wnioski są bardzo podobne do tych zawartych w raporcie z czerwca wskazującym, że zaktualizowany iPad i iPad mini mogą nie pojawić się równocześnie, a nowy iPad mini może być nawet kilka miesięcy później.

Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo również sugerował, że problemy związane z wyświetlaczem Retina mogą spowodować opóźnienie w oczekiwanej premierze kolejnego iPada mini. Analitycy z NPD DisplaySearch również wyrażają niepewność co do planów Apple związanych z drugą generacją iPada mini, a ich najnowszy raport z zeszłego miesiąca informuje, że oczekują od Apple wypuszczenia cieńszego, ale bez Retiny iPada mini pod koniec tego roku, a aktualizację o Retinę w stosunkowo krótkim czasie, na początku 2014 roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx