czwartek, 30 czerwca

Oczekuje się, że trzecia generacja Apple Watch zostanie zaprezentowana w trzecim kwartale 2017 roku i będzie koncentrować się na poprawie żywotności baterii oraz ogólnej wydajności wynika z nowego raportu pochodzącego z Chin.

We wtorek chińskojęzyczny Economic Daily News (EDN) doniósł, że następna iteracja urządzenia na nadgarstek będzie produkowana przez tajwańską firmę Quanta, która była również odpowiedzialna za produkcję pierwszej i drugiej generacji SmartWatch Apple.

Powołując się na obserwatorów rynku z wiedzą o planach Quanta, gazeta twierdzi, że poprawa żywotności baterii jest „głównym zadaniem” nadanym przez producenta oprócz ogólnej poprawy wydajności. Większym zmian sprzętowych związanych z samym urządzeniem raczej dużo nie będzie. Quanta odmówiła komentarza na temat raportu, nazywając go „spekulacjami na rynku”.

Doniesienia te są pierwszymi, które mówią o wstępnej dacie premiery dla trzeciej generacji Apple Watch, wskazując na możliwą jesienną prezentację urządzenia obok tegorocznego iPhone’a 8. Raport zawęża również wcześniejsze doniesienia, związane z ambicjami Apple dotyczącymi urządzenia trzeciej generacji, a mówiły one o możliwym wprowadzeniu znaczących zmiany w wyglądzie zegarka, takich jak bardziej zaawansowane czujniki, których Apple nie był w stanie umieścić w pierwszej i drugiej generacji.

Inne wcześniejsze pogłoski twierdziły, że Apple planuje dodać łączność komórkową do następnej generacji Apple Watch po obawach o żywotność baterii i wycofaniu się z tego pomysłu w urządzeniach serii 2. Sugeruje to również potencjalne przejście na wyświetlacze mikro-LED, które są cieńsze i lżejsze niż obecne ekrany i oferują ulepszoną gamę kolorów i jasność.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edwin Garnuszek
Edwin Garnuszek
5 lat temu

zapewne więcej szczegółów będzie przy okazji premiery. pytanie, czy na jesień pojawią się w iSpot, bo tempo wypuszczania nowości jest mega szybkie

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx