niedziela, 24 września

iphone6assembled

Wraz ze zbliżającą się premierą iPhone’a 6, która ma nastąpić już za niecały miesiąc, niemal codziennie mogliśmy zobaczyć wiele przecieków zdjęć pokazujących jego poszczególne elementy. Wielokrotnie przedstawiliśmy panel przedni i tylną obudowę modelu 4,7-calowego, ale po raz pierwszy oba te elementy zostały sfotografowane razem, dając nam dość klarowny wygląd nadchodzącego iPhone’a 6.

Zdjęcia tych dwóch części udostępnione przez dostawcę luksusowo modyfikowanych iPhone’ów Feld & Volk prezentują błyszczący szklany panel z lekko skośnymi krawędziami połączony płynnie z zaokrąglonymi krawędzi tylnej obudowy tworząc jedną, ciągłą bryłę.

iphone6assembled4

Widok z boku tych dwóch elementów, daje nam również dobry wgląd, w to jak cienki będzie najnowszy iPhone firmy Apple. Zmontowany iPhone 6 ma być znacznie cieńszy niż obecna grubość iPhone’a 5S wynosząca 7.6 mm. Oczekuje się, że będzie miała ona nie więcej niż 7 mm.

phone6assembled3

Dzięki łagodnie zaokrąglonym narożnikom i przeprojektowanym przyciskom głośności, iPhone 6 bardzo przypomina stylem iPada mini, iPada Air, oraz najnowszego iPoda touch. Zdjęcia obudowy sugerują również, że iPhone 6 będzie miał przeprojektowane otwory głośnikowe, okrągłą lampę błyskową True Tone, wbudowane logo Apple i przeniesiony na prawą stronę przycisk zasilania w celu łatwiejszego dostępu jedną ręką.

iphone6assembled2

Ważne jest, aby pamiętać, że zdjęcia Feld & Volk przedstawiają nie wykończone części iPhone’a 6, które są w stanie surowym, a ostateczne urządzenie Apple z pewnością będzie znacznie bardziej dopracowane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
9 lat temu

„Ważne jest, aby pamiętać, że zdjęcia Feld & Volk przedstawiają nie wykończone części iPhone’a 6, które są w stanie surowym” – rzekłbym nawet plastikowym. Widać przecież, że obudowa na fotach jest plastikowa i dośc niskiej jakości. Efekt końcowy będzie dopracowany idealnie ale mimo wszystko w ogóle mi się nie podoba. Zwłaszcza ten ekran zaokrąglony na krawędziach. Nie cierpiałem tego u konkurencji ciesząc się, że mamy idealnie płaską taflę szkła a teraz takie coś… Szkoda bo design poprzednich wersji był dla mnie bezkompromisowo świetny. Ten jest dla mnie po prostu beznadziejny

greg
greg
9 lat temu

Tak bardzo nie chcę kupować androida , i nie kupię …
Ale smutno mi jak widzę co apple robi xd

neq1337
neq1337
9 lat temu

Proszę Was, przecież to fake…

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx