środa, 4 sierpnia

Do licznej liczby zdjęć tylnej powłoki „iPada mini”, zarówno tych rzeczywistych jak i makiet, kolejne dodał dziś francuski serwis  Nowhereelse.fr powołując się na chińską stronę NetEase pokazującą dość dobre szczegóły zarówno wnętrza jak i zewnętrznej części obudowy. Część jest rzekomo legalnym wyciekiem od producenta oryginalnego sprzętu (OEM) w Shenzhen w Chinach.

Zdjęcia przedstawiają szereg szczegółów tylnej powłoki obudowy, w tym otwór na mniejsze złącze dokujące, które zadebiutować ma w iPhone’ie 5 w przyszłym tygodniu, otwór tylnej kamery, oraz mocowanie którym zostanie połączony wyświetlacz i panel przedni urządzenia. Obudowa wygląda na tą z modelu Wi-Fi, gdyż brakuje jej wycięcia na kartę SIM i otwartego przekroju wzdłuż górnej krawędzi, gdzie mocowana jest antena do sieci komórkowej.

Mimo, że Apple zapowiedział już wydarzenie medialne na najbliższą środę, mówi się, że firma skoncentruje się na nim na nowym iPhone’ie 5, a oddzielne wydarzenie prezentujące iPada mini planuje na październik.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x