sobota, 18 maja

Nowe modele MacBooka Pro zaprezentowane dziś w nocy przez Apple są wyposażone w najnowsze 3-nanometrowe czipy M3, których nowa technologia zapewnia zauważalną poprawę żywotności baterii. Według Apple nowe modele oferują „najdłuższy czas pracy baterii w historii Maca”.

14-calowy MacBook Pro z czipem M3 wytrzymuje teraz do 22 godzin oglądania filmów w aplikacji Apple TV lub do 15 godzin przeglądania Internetu. Model ten posiada akumulator litowo-polimerowy o pojemności 70 Wh.

14-calowe modele MacBooka Pro z czipami M3 Pro i M3 Max wytrzymują do 18 godzin podczas oglądania filmów w aplikacji ‌Apple TV‌ lub do 12 godzin podczas przeglądania Internetu. 14-calowe modele M3 Pro i M3 Max są wyposażone w nieco większy akumulator litowo-polimerowy o pojemności 72,4 Wh.

16-calowe modele MacBooka Pro firmy Apple z czipami M3 Pro lub M3 Max mogą wytrzymać do 22 godzin oglądania filmów w aplikacji Apple TV lub do 15 godzin przeglądania Internetu. 16-calowe modele M3 Pro i M3 Max są jednak wyposażone w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 100 Wh.

14-calowe modele MacBooka Pro można szybko ładować za pomocą zasilacza USB-C o mocy 96 W (modele M3 Pro i Max są dostarczane z nim w pudełku, a model M3 i 14-calowy M3 Pro z zasilaczem o mocy 70 W), a 16-calowe modele MacBooka Pro umożliwiają szybkie ładowanie z dołączonym zasilaczem USB-C o mocy 140 W.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx