wtorek, 16 kwietnia

tani iPhone

Serwis Macotakara wydał raport w którym dzieli się nowymi informacjami o wielu nadchodzących produktach Apple, w tym prawdopodobnym, tańszym iPhone’ie, iPhone’ie 5S i iPadzie 5. Powołując się na informacje z wielu różnych źródeł sugeruje, że tani iPhone może być dostępny w wielu różnych kolorach, a jego próbna produkcja rozpocznie już wkrótce.

Wybór kolorów tańszej wersji iPhone’a pozostaje dość mętny, a strona słyszała plotki z dwóch różnych źródeł. Pierwsze informuje, że dostępne kolory obejmują granatowy, złoto-pomarańczowy, biały i szary, a drugie źródło podaje biały, różowy, zielony, niebieski i żółto-pomarańczowy. Wspólnym wątkiem jest jednak to, że tani iPhone nie będzie dostępny w kolorze czarnym.

Jak mówią plotki, tani iPhone firmy Apple ukierunkowany ma być na rynki wschodzące i oferowany ma być w cenie około 350 – 400 dolarów bez umowy. Dla zapewnienia jego niższej ceny, telefon ma podobno posiadać poliwęglanową obudowę.

Według Makotakary, produkcja testowa tańszego iPhone’a rozpocznie się w czerwcu, aby następnie ruszyć pełną mocą w lipcu, przed premierą zaplanowaną na wrzesień. Ta data wprowadzenia jest nieco myląca, ponieważ Macotakara wcześniej informowała, że tani iPhone trafi na rynek dopiero w 2014 roku.

Wielu kolorów, przynajmniej według Motocary, ma się też doczekać iPhone 5S. Wcześniej serwis informował o trzech różnych kolorach, w tym oryginalnym czarnym i białym, ale teraz mówi, że dodatkowo mogą być oferowane kolory złoty i zielony.

Konstrukcja iPhone’a 5S ma być w dużej mierze taka sama jak iPhone’a 5, ale źródła Macotakary mówią, że będzie on posiadał podwójną lampę błyskową LED, otwór tylnego mikrofonu ma być okrągły i zostanie umieszczony pomiędzy aparatem a lampą Flash. Przed premierą iPhone’a 4S plotki również sugerowały, że będzie on posiadać podwójną lampę błyskową, ale tak się nie stało.

large-519e6ae89bcd7

Wreszcie strona daje nieznaczne informacje na temat iPada piątej generacji sugerując, że dodatkowy otwór, który był widziany w niektórych prototypowych etui dla iPada mini zostanie dodany do iPada 5. Otworu nie udało się w wprowadzić w ostatecznym projekcie iPada mini, ale pojawił się w prototypowych etui dla iPada 5 i jak sugeruje serwis będzie przeznaczony na dodatkowy mikrofon.

Podczas gdy strona nie daje oczekiwanej daty premiery dla iPhone’a 5S to robi uwagę, że piąta generacja iPada wyjdzie po nowym iPhone’ie. Poprzednie plotki sugerują, że iPhone 5S ukaże się we wrześniu lub później.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx