środa, 29 czerwca

Beats Solo2

Pierwszy produkt Beats, który ma zostać wydany pod kierunkiem firmy Apple został zaprezentowany w dokumentach przedstawionych niedawno do FCC, co sugeruje, że Apple wkrótce wypuści parę słuchawek Beats Solo2 Bluetooth, które będą miały łączność bezprzewodową.

Jak widać na diagramach, wygląd nowych słuchawek bezprzewodowych Solo2 jest prawie identyczny jak ten istniejących Beats Solo2. Słuchawki Solo2 to najnowszy produkt firmy, wydany w maju, dzień po oficjalnym przejęciu Beats przez Apple.

beatssolo2wirelessdocuments

Nowe wersja słuchawek Beats Solo2 będzie zawierać Bluetooth pozwalając im na działanie bezprzewodowe. Beats obecnie oferuje wersję bezprzewodową swojego droższego modelu Studio, ale linia Solo2 jest nieco bardziej przystępna cenowo. Przewodowe słuchawki Studio kosztują 1249 złotych, podczas gdy wersja bezprzewodowa sprzedawana jest za 1599 złotych. Idąc tym samym wyznacznikiem bezprzewodowe słuchawki Solo2 mogą być sprzedawane za około 1179 złotych.

Przejęcie Beats przez Apple za 3 miliardy dolarów, było największym w historii firmy, a linia udanych słuchawek była jednym z głównych czynników napędzających zakup. Agresywne taktyki marketingowe Beats i mądre kampanie reklamowe wystrzeliły w górę popularność słuchawek i są one bardzo popularne wśród sportowców i młodszych klientów. Badanie wykonane krótko po sfinalizowaniu przejęcia sugerowało, że duży procent studentów uważa, że marka Beats stała się bardziej „cool” pod skrzydłami Apple.

Data premiery bezprzewodowych słuchawek Solo2 pozostaje nie znana.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx