piątek, 30 września

Według izraelskiej witryny The Verifier Apple planuje dodać nowe funkcje, takie jak tryb dzieci i opcje czasu przed ekranem do przyszłej wersji tvOS.

W trybie dziecięcym, mogłyby one oglądać treści w Apple TV skierowane właśnie do nich, a opcje kontroli rodzicielskiej pozwalałyby rodzicom ograniczyć dostęp do treści. Rodzice będą mogli blokować programy telewizyjne, filmy i aplikacje, które nie są odpowiednie dla wieku oraz będą mogli ustawić limity czasu przed ekranem.

Mówiąc o funkcji czasu przed ekranem, The Verifier twierdzi, że Apple wprowadzi tą funkcję do Apple TV, pozwalając śledzić użytkownikom, ile czasu spędzają na oglądaniu telewizji. Będzie działać dla różnych aplikacji i gier, podając ilość czasu spędzonego przy użyciu każdej aplikacji, podobnie jak w iOS.

Istnieje również kilka roszczeń doniesień związanych z samym nowym urządzeniem, o których słyszeliśmy wcześniej. Mówi się, że Apple pracuje nad nowym Apple TV z procesorem A11 lub A12 i opcjami pamięci masowej 64/128 GB, w porównaniu z obecnymi 32/64 GB.

The Verifier uważa, że Apple zorganizuje konferencję w listopadzie lub grudniu w celu ogłoszenia Apple TV, co akurat wydaje się mało prawdopodobne. Od miesięcy pojawiają się oznaki nowego Apple TV w wersjach iOS, co sugeruje, że zobaczymy je wcześniej niż pod koniec 2020 roku. Apple zazwyczaj nie organizuje konferencji w listopadzie i grudniu.

Witryna w przeszłości była trafna w związku z plotkami o pojawieniu się trybu nocnego w ofercie iPhone’ów z 2019 roku, choć było to rozsądne przypuszczenie. Była jednak bardzo błędna w niektórych prognozach dotyczących macOS Catalina sugerując, że oprogramowanie będzie zawierało aplikację Skróty, obsługę podzielonego ekranu dla czterech okien i Centrum Sterowania podobne do iOS. Żadna z tych funkcji nie została wprowadzona.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx