piątek, 9 grudnia

Apple Music

Choć Apple Music ruszył wczoraj na iOS 8.4 i iTunes 12.2, wielu członków programu deweloperskiego Apple testujących wersję beta iOS 9 nie ma na niej dostępu do nowej usługi. Eddy Cue z Apple potwierdził w ubiegłym tygodniu, że Apple wyda nową wersję iOS 9 z obsługą Apple Music, ale nie podał dokładniejszych ram czasowych tego wydania.

W odpowiedzi na pytania użytkowników Twittera wczoraj wieczorem Cue wyjaśnił, że nowy iOS 9 z obsługą Apple Music pojawi się „na początku przyszłego tygodnia.”

Ostatnia wersja beta została wydana we wtorek, 23 czerwca, więc termin najbliższego wtorku oznaczałoby typowy dwutygodniowy odstęp Apple pomiędzy wersjami beta.

Cue odpowiedział również na Twitterze na kilka innych pytań od użytkowników dotyczących Apple Music zauważając, że użytkownicy mogą „łatwo” wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji na usługę, aby zapobiec nieoczekiwanym opłatom po zakończonym darmowym okresie próbnym. Poinformował również, że bitrate strumieniowego przesyłania muzyki zależy od tego, czy użytkownik jest w zasięgu Wi-Fi czy na połączeniu komórkowym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx