poniedziałek, 27 maja

Billie Eilish, Orville Peck, Megan Thee Stallion i Anderson Paak to tylko wybrani artyści występujący w nowej, kolorowej reklamie Apple Music udostępnionej w YouTube w weekend. Film nosi tytuł „Cały świat” i odzwierciedla dostępność Apple Music w 165 krajach.

„Apple Music zbliża Cię bliżej niż kiedykolwiek do kultowych artystów, wschodzących gwiazd, nowych odkryć i legendarnych artystów” – mówi opis filmu.

W zeszłym tygodniu Apple zmienił nazwę swojej światowej stacji radiowej Beats 1 na Apple Music 1. Dostęp do stacji można uzyskać za pośrednictwem zakładki Radio w aplikacji Muzyka na iPhonie, iPadzie, Macu i innych urządzeniach, bez konieczności posiadania subskrypcji Apple Music.

Uruchomiona w 2015 roku stacja pod nową nazwą Apple Music 1 jest 24-godzinną stacją radiową na żywo nadawaną przez Zane’a Lowe’a, Ebro Darden’a i innych didżejów ze studiów w Los Angeles, Nowym Jorku, Nashville i Londynie. Apple opisuje tę stację jako „centrum rozmów popkulturowych i programów prowadzonych przez artystów oraz globalne miejsce, w którym artyści z całego świata mogą wydawać nową muzykę, publikować wiadomości i rozmawiać bezpośrednio ze swoimi fanami”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx