środa, 17 lipca

Firma Nothing ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek telefonu Nothing Phone (2), drugą generację swojego oryginalnego telefonu Nothing Phone, który pojawił się w zeszłym roku. Podobnie jak telefon Nothing, 6,7-calowy telefon Nothing (2) ma wyjątkową, przezroczystą konstrukcję z podświetleniami LED, które Nothing nazywa interfejsem Glyph.

W glifie znajdują się dodatkowe segmenty LED dla lepszej personalizacji, z sekwencjami świetlnymi i dźwiękowymi, które można przypisać do kontaktów lub użyć jako dzwonków. Diody LED mogą również pełnić funkcję śledzenia postępów np. w aplikacji Uber lub dostaw jedzenia, a ponadto mogą ostrzegać użytkowników o powiadomieniach. Jeśli chodzi o design, Phone (2) ma cieńsze ramki i szklany tył, który według Nothing czyni go bardziej ergonomicznym.

Phone-2-PDP-Premium-Header-Desktop_16692c6a-842c-4334-b807-80c715186bc7

Phone (2) obsługuje system operacyjny Nothing oparty na systemie Android, a nowej wersji można używać w monochromatycznej kolorystyce bez etykiet aplikacji. Dostęp do kluczowych funkcji można uzyskać za pośrednictwem widżetów bez konieczności otwierania aplikacji, a system operacyjny obsługuje niestandardowe projekty siatek, rozmiary widżetów i motywy kolorystyczne.

Nothing-Phone-2-PDP-OS-Header-Desktop

Jeśli chodzi o aparat, Phone (2) zawiera 32-megapikselowy aparat z przodu i podwójny system tylnych kamer z dwoma 50-megapikselowymi sensorami. Urządzenie jest zasilane przez układ Snapdragon 8+ Gen 1 i jest wyposażone w akumulator o pojemności 4700 mAh.

Telefon Nothing (2) po raz pierwszy zostanie wprowadzony na rynek w Stanach Zjednoczonych, a także w innych krajach. Od dziś można go zamówić w przedsprzedaży a jego ceny zaczynają się od 2990 złotych za 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx