czwartek, 7 lipca

iphone6-14

Dwóch z trzech głównych operatorów komórkowych w Niemczech mówi, że przygotowuje się do premiery iPhone’a 6S na piątek, 18 września donosi niemiecka strona poświęcona Apple Macerkopf. Operatorzy oczekują, że iPhone 6S będzie dostępny w sprzedaży począwszy od tego dnia, co byłoby zgodne z wcześniejszymi plotkami i ostatnimi terminami premier.

Na początku tego miesiąca, John Packzkowski, który trafnie przewidywał kilka dat zdarzeń Apple w przeszłości, poinformował że Apple zorganizuje swój event prezentujący nową generację iPhone’a w środę, 9 września. Po takim wydarzeniu, Apple zazwyczaj rozpoczyna przyjmowanie wstępnych zamówień w najbliższy przypadający piątek tego samego tygodnia, aby móc rozpocząć wysyłkę zamówień i sprzedaż urządzeń tydzień poźniej.

Jeśli Apple zdecyduje się na wprowadzenie wstępnych zamówień iPhone’a 6S, to w pierwszej grupie państw możemy się ich spodziewać począwszy od 11 września, a nowe iPhone’y będą dostarczane do klientów w dniu 18 września, twierdzą niemieccy operatorzy. Nie jest jeszcze jasne, czy Apple umożliwi jednak składanie wstępnych zamówień na iPhone’a 6S i 6S Plus.

Apple zaprezentował iPhone’a 6 we wtorek, 9 września, a 12 września rozpoczął przyjmowanie wstępnych zamówień. Urządzenie trafiło do sprzedaży w kolejny piątek, 19 września. Wygląda zatem na to, że harmonogram związany z premierą iPhone’a 6S może być bardzo podobny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx