piątek, 12 lipca

Firma Apple twierdzi, że iOS 6 czyli kolejna wersja systemu operacyjnego iPhone’a i iPada, jest „kompatybilna” z urządzeniami tak starymi jak iPhone 3GS. 3GS został wydany prawie trzy lata temu w czerwcu 2009 roku – a dla urządzeń elektronicznych to już wieczność.

Jednak na dole strony informacyjnej o iOS 6 Apple dodał małe zastrzeżenie: „Nie wszystkie funkcje będą dostępne na wszystkich urządzeniach.” Dlatego prezentujemy listę ośmiu nowych funkcji i szczegółową dostępność na każdym urządzeniu.

Niektóre funkcje, takie jak lista VIP w e-mailu czy udostępnianie Strumienia Zdjęć nie będzie działać na iPhone’ie 3GS. Nie mówiąc o sztandarowych funkcjach iOS takich jak Siri czy FaceTime przez 3G, który nie zadziała nawet na nowszych urządzeniach takich jak iPhone 4 lub iPad 2 – nie wspominając już o iPhone’ie 3GS.

Jednak właściciele iPhone’ów 3GS otrzymają wraz z iOS 6 przeprojektowany sklep z aplikacjami, zakładkę iCloud w Safari, integrację z  Facebookiem i inne ulepszenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Guest
Guest
12 lat temu

 Hehe, a ja nadal mam iPada 1 i nadal uważam, że to najlepiej wykonany i najlepiej wyglądający iPad. Przy czym trochę wolny, ale da się przeżyć 😛

limera1n
limera1n
12 lat temu

mam ipoda touch 4 i nieaktualizuje do ios 6. ios6 to najbardziej badziewna odslona ios. za przełom uważam iOs 3 i iOs 4.   Reszta to zbior niepotrzebnych głupot i „gadżetów” (nie mowie o Siri). Zdecydowanie od iOs 6 wole iOS 5 z jalibreakiem. 100x bardziej funkcjonalny i 100x bardziej przyjazny użytkownikowi. iOs 6 to syf i zdania nie zmienie. Tim Cook sprowadzi apple albo do korporacji sprzedającej laptopy za 10000$ albo do czegoś pokroju Samsunga w ktorym kazdy kolejny model rozni sie ksztaltem obudowy. jednym słowem apple sie stacza. dziekuje, dowidzenia.

Marcin Gmiter
Marcin Gmiter
Reply to  limera1n
12 lat temu

Ale jak możesz pisać coś o iOS 6 skoro jeszcze go nie ma. Może warto poczekać zanim coś powiesz

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx