wtorek, 16 sierpnia

ekran iPhone 6

Tajwańska strona Economic Daily News donosi, że Apple szykuje się do wprowadzenia wyświetlacza 3D bez okularów do przyszłorocznego iPhone’ie. Strona informuje również, że Apple zamierza stworzyć trójwymiarowy „ekosystem sprzętu i oprogramowania”.

Economic Daily News wspomina również, że „ekran z 3D bez okularów” nie mógłby zostać zbudowany przy użyciu bieżącej technologii używanej od premiery iPhone’a 5. Strona twierdzi, że Apple będzie musiał ponownie szukać pomocy u producenta ekranów dotykowych TPK w rozwoju następnej generacji iPhone’a.

205603

Choć interfejs 3D nie jest jeszcze rozpowszechniony (coś bazującego na 3D zawarte jest w Amazon Fire Phone) to Apple wyraźnie je rozpatruje. Jeden wcześniejszy patent ujawnia, że Apple pracuje nad trójwymiarowym, graficznym interfejsem użytkownika dla urządzeń iOS, który będzie pracował z czujnikami zbliżeniowymi i reagował na gesty nad ekranem. Inny patent zatytułowany „Praca z obiektami 3D” opisuje techniki i systemy, które wspierają generowanie, modyfikację i manipulowanie obiektami 3D, za pomocą gestów 3D.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pilifs
pilifs
7 lat temu

Co dopiero szóstka wyszła a tu już informacje o kolejnym iPhonie ;D

AppleWorld
Admin
Reply to  pilifs
7 lat temu

proces tworzenia trochę trwa. jednak rok szybko leci..

a kuku
a kuku
Reply to  AppleWorld
7 lat temu

zawsze mnie to zastanawiało ile czasu od wypuszczenia mija aż zaczynają pracować już nad nowym modelem hmm

dess
dess
Reply to  a kuku
7 lat temu

Nad nowościami pracuje się cały czas, a w międzyczasie puszcza nowe modele. To nie jest tak, ze zrobili 6, i 6+ i wszyscy pojechali na 3 miesiące na wakacje.

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx