niedziela, 2 października

iPhone 5S iPhone 5C

Chińska strona cnBeta jest źródłem najnowszych doniesień na temat wydania przez Apple nowego, 4-calowego iPhone’a w pierwszych miesiącach tego roku. Blog, powołując się na źródła Foxconn, dzieli się wieloma nowymi szczegółami na temat urządzenia, które po raz pierwszy nazywa „iPhone 5e” twierdząc, że będzie on udoskonaloną wersją iPhone’a 5S.

O nowej generacji 4-calowego iPhone’a mówiono już wiele razy nazywając go „iPhone 6C” czy „iPhone 7C”, jednak to pierwszy raport, gdzie został on nazwany „iPhone 5e.”

Strona twierdzi, że iPhone 5e będzie cieńszy i będzie posiadał procesor A8 z 1 GB pamięci RAM. To wpisuje się w niektóre wcześniejsze plotki, ale zaprzecza raportowi z MyDrivers, który twierdził że urządzenie dostanie procesor A9 i 2 GB pamięci RAM.

IPhone 5e będzie prawdopodobnie dostępny w dotychczasowych opcjach pojemności czyli w podstawowej wersji 16GB. Zachowa również ten sam aparat 8MP jaki posiada iPhone 5s, wspierając rozmowy VoLTE i będzie dostępny w kolorze różowego złota i innych opcjach kolorystycznych.

Raport mówi, że iPhone 5e może być zaprezentowany w lutym-marcu w cenie od około 3288 juanów (czyli około 500 dolarów)

Przy tak wielu sprzecznych raportach na temat 4-calowego iPhone’a jest możliwe, że Apple testuje dwie wersje telefonów, jeden podobny do iPhone’a 5S i ewentualnie jeden, który jest oparty na wyglądzie iPhone’a 6.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx