czwartek, 18 lipca

Firma Mophie zaprezentowała dziś nowe ekskluzywne powerbanki Powerstation 18 W zaprojektowane dla iPhone’ów, które mogą korzystać z szybkiego ładowania, oferując szybsze prędkości ładowania niż poprzednie Mophie Powerstations.

Gama produktów Powerstation, Powerstation Plus, Powerstation Mini i Powerstation Plus XL są w cenie od 129 złotych do 379 złotych, a wraz z szybszym ładowaniem oferują eleganckie nowe wzory w kolorze różowym, granatowym, czarnym i szarym.

Standardowy powerbank Powerstation, wyceniony na 289 złotych, ma baterię 6000 mAh i współpracuje z kablem USB-C do Lightning w celu szybkiego ładowania, którego nie ma jednak w zestawie, więc użytkownicy będą musieli zadbać o niego samodzielnie. Zawiera również dodatkowy port USB-A do ładowania innego urządzenia w tym samym czasie.

Powerstation Mini jest podobny do Powerstation, ale kosztuje 130 złotych i oferuje baterię 5000 mAh. Jest jeden port USB-C do ładowania iPhone’a i ładowania stacji Powerstation.

Powerstation Plus oferuje również baterię 6000 mAh, ale ma zintegrowany kabel Lightning, więc nie potrzeba do niego kabla własnego oraz ma dodatkowy port USB-A. Jest droższy niż standardowa stacja Powerstation i kosztuje 380 złotych.

Powerstation Plus XL firmy Mophie ma ten sam zestaw funkcji co Powerstation Plus, ale ma możliwości ładowania bezprzewodowego, większą baterię 8000 mAh. Aktualnie polska cena nie jest jeszcze znana.

Mophie twierdzi, że podjęła decyzję o stworzeniu zaktualizowanych powerbanków o mocy 18 W po wydaniu iPhone’a 11 i 11 Pro, które są wyposażone w zasilacze o mocy 18 W do szybszego ładowania. Jednak szybsze prędkości ładowania będą korzystne dla wszystkich iPhone’ów, które mogą skorzystać z szybkiego ładowania. Szybkie ładowanie jest w stanie naładować iPhone do około 50 procent w ciągu 30 minut.

Inne funkcje urządzenia obejmują ładowanie Priority+, która najpierw wysyła zasilanie do urządzenia, a następnie ładuje stację Powerstation, zintegrowany wskaźnik LED oraz wejście Lightning, które umożliwia ładowanie stacji Powerstations z wyjątkiem Mini za pomocą tego samego kabla Lightning, który został dostarczony z iPhone’em. Mini ładuje się przez port USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx