czwartek, 23 maja

Nowe zdjęcia z przecieków, które zostały dziś opublikowane przez francuską stronę Nowhereelse.fr pokazują tylny moduł aparatu iPhone’a 7, a wraz z tym bardziej konkretny dowód, że 4,7-calowy iPhone 7 będzie posiadał optyczną stabilizację obrazu obok różnych innych ulepszeń aparatu. Poprzednie raporty związane z mniejszym iPhone’em wskazywały na włączenie stabilizacji obrazu, ale dzisiejszy moduł kamery stanowi pierwszą wizualną wskazówkę tych doniesień.

Komponenty kamery zawierają cztery małe wycięcia wokół obiektywu aparatu, obudowane sprężynkami, które pozwalają aby obiektyw lekko się unosił, co prowadzi do bardziej przejrzystych, mniej rozmytych zdjęć. Temu samemu elementowi w iPhone’ie 6 i iPhone’ie 6S brakuje tych wycięć. Od iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus w 2014 roku, optyczna stabilizacja obrazu została ograniczona do modelu „Plus” obok takich ulepszeń jak lepsza żywotność baterii.

iPhone-7-iSight-Camera

Z optyczną stabilizacją, która pojawi się zarówno w iPhone’ie 7 i iPhone’ie 7 Plus, funkcją różniącą oba modele będzie podwójny obiektyw aparatu, który ma się pojawić w 5,5-calowym smartfonie. Makiety obu urządzeń w ciągu ostatnich kilku miesięcy wykazały większy otwór aparatu w porównaniu do iPhone’a 6S i iPhone’a 6s Plus, a jeśli wierzyć plotkom to właśnie kamerę uważa się za jeden z głównych ulepszeń tegorocznych modeli ,czyli stosunkowo skromną aktualizację.

Obecnie uważa się, że Apple zaprezentuje iPhone’a 7 na imprezie w dniu 7 września, a wstępne zamówienia rozpoczną się od 9 września. Konkretna data dotycząca trafienia telefonu do sprzedaży jest nieco mniej jednoznaczna. Pojawia się data zarówno 16 września jak i 23 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx