czwartek, 18 lipca

iMore, który był pierwszym źródłem informacji o tym, że Apple wprowadzi mniejsze złącze dokujące wraz z premierą iPhone’a nowej generacji, teraz twierdzi, że Apple wprowadzi je do całej linii urządzeń iOS jeszcze w tym roku. Obejmie on także najnowszego, 9,7-calowego iPada, który został zaktualizowany w marcu.

iMore dowiedział się, że Apple zamierza uaktualnić całą swoją linię produktów iOS do obsługi nowego, zminiaturyzowanego złącza dokowania, a zrobi to na zapowiadanej wcześniej na 12 września imprezie medialnej tej jesieni. Obejmie ono nowego iPhone’a 5, nowego iPoda nano i iPoda touch, prawdopodobnego 7-calowego iPada mini i zaktualizowaną wersja obecnego 9,7-calowego iPada.

IMore zauważa, że źródłem nowych informacji jest sama osoba, która pierwotnie poinformowała o decyzji Apple związanej z przejściem na nowe złącze dokujące, a także z wielu innych doniesień prasowych i przecieków części, więc wydaje się że posiada ono dokładne informacje.

Najwyraźniej Apple wierzy, że spójne złącze dokujące całej linii, a także inne ulepszenia które jest w stanie zrobić z nowym iPadem, są ważniejsze niż trzymanie się harmonogramu rocznych premier.

iLounge w zeszłym tygodniu zasugerował kilka zmian w czwartej generacji iPada z sugestią, że urządzenie może zostać zaprezentowane z mniejszym złączem dokującym jeszcze w tym roku, ale iLounge wyraził sceptycyzm tej możliwości ze względu na stosunkowo krótki czas od ostatniej aktualizacji tego urządzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Borsuk
Krzysztof Borsuk
11 lat temu

niezbyt madry pomysl…zarobia na przejsciowkach…

Albiosz
Albiosz
11 lat temu

Wszyscy się czepiają że pokupywali sobie jakieś drogie wieże po 5k a teraz Apple zminia złącze nic nie bedzie pasować. Lecz właściwie po co odrazu kupować nowego iPhone. Jak dla mnie dobrze że Apple robi nowe mniejsze złącze gdyż prowadzi to do małej rewolucji.

Fabio
Fabio
Reply to  Albiosz
11 lat temu

bo w przeciwieństwie kogoś stać na taką wieże koleś.

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx