poniedziałek, 15 lipca

Serwis BGR poinformował, że Microsoft planuje zaprezentować pakiet Office dla iOS w listopadzie tego roku, a źródła na które się powołuje twierdzą, że posiadają wiedzę z pierwszej ręki na temat oprogramowania uruchomionego na iPada.

Po ekranie powitalnym z tekstem „Office for iOS”, źródła spekulują, że aplikacja może być także przystosowana do mniejszych ekranów urządzeń iPhone i iPod Touch. Oprócz informacji na temat systemu iOS, mówi się również, że pakiet Microsoft Office pojawi się w tym samym czasie także na tablety z systemem Android.

Microsoft poinformował wkrótce po premierze pierwszego iPada, że bada możliwość wprowadzenia pakietu Office na tą platformę, ale ostatecznie stwierdził, że nie ma żadnych konkretnych planów dotyczących takiego wprowadzenia. The Daily od tamtej pory już kilkakrotnie informował, że prace nad Officem na iPad już rzeczywiście trwają, a w lutym poinformował, że miał już w rękach prototyp aplikacji.

Microsoft zaprzeczył wtedy tym doniesieniom, ale The Daily nadal upierało się przy swoim sprawozdaniu. Na sugestie, że mogło dojść do jakiegoś nieporozumienia, Microsoft oświadczył, że sytuacja stanie się „jasna w nadchodzących tygodniach”. Od tego momentu nie pojawiły się żadne nowe wyjaśnienia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx