sobota, 24 października

Mercedes Benz ogłosił, że jego nowa gama samochodów klasy A będzie miała nowy system multimedialny skoncentrowany na iPhone’ie 4S i Siri. Nowy system zostanie ogłoszony i zademonstrowany podczas targów samochodowych w Genewie, które odbędą się w przyszłym miesiącu.

Dzięki nowej aplikacji „Digital Drivestyle”, przygotowywanej już do wydania, wraz z „Drive Kit Plus for the Apple® iPhone®”, kierowcy będą mieć teraz dostęp do całej zawartości ich iPhone’ów na wbudowanych w pojazdach wyświetlaczach i cieszyć się bezpieczną i wygodną obsługą urządzenia za pomocą kontrolera na podłokietnik. Atrakcyjny wygląd jest zapewniony poprzez rewolucyjny interfejs użytkownika. W kolejnej premierze, Mercedes-Benz umożliwi dostęp do funkcji głosowych opartych na asystencie głosowym Siri. To pozwoli na wprowadzenie mowy do poleceń takich jak wysłanie wiadomości sms, zaznaczenie utworu muzycznego, sprawdzenie prognozy pogody lub cen akcji, jak również zaaranżowanie spotkania.

To pierwszy raz, kiedy producent samochodów włącza Siri do swojego systemu rozrywki w pojeździe i na pewno jest to bardzo pożądany krok. Możliwość sterowania funkcjami za pomocą wbudowanego w pojeździe mikrofonu, wraz z technologią redukcji hałasu jest dużym krokiem do sukcesu we wprowadzeniu Siri do samochodu. Nowy system zostanie uruchomiony początkowo w Europie wraz z nowymi modelami Mercedesa. Na jesieni 2012 planowane jest także wdrożenie do samochodów klasy B, C i E.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x