poniedziałek, 20 maja

golden-rose-ipad-mini

Burj Al Arab w Dubaju jest jednym z najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Pobyt tam wymaga mocno zasobnego portfela bądź konta bankowego, ale luksus mówi sam za siebie. Ostatnio, hotel zainstalował komputery Mac w każdym pokoju apartamentów hotelowych, w celu zaoferowania „Na wskroś nowoczesnych doznań dla gości”. Ich najnowszy pomysł to 24-karatowy, złoty iPad w każdym pokoju.

IPady ozdobione są hotelowym logo z tyłu i oferowane są gościom przy zameldowaniu się jako „wirtualny recepcjonista. Zawiarają one również informacje na temat oferowanych usług, menu w restauracji i spa. Ale nie musicie opuszczać Dubaju bez swojego własnego, złotego iPada.

Produkowane są one przez Gold & Co w Londynie i jeśli sobie tego życzycie to można je kupić w hotelowym butiku stając się posiadaczem tego jedynego, 24-karatowego, złotego iPada. Tylko pamiętajcie, aby nie zostawić go w samolocie.

To ciekawe, że iPad wciąż odbierany jest w takich wyjątkowy sposób, choć jak wiadomo złoto może nie spodobać się każdemu. A czy pomijając cenę, chcielibyście być posiadaczami takiego złota iPada?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
piecioshka
piecioshka
10 lat temu

Piękna sztuka 😉 Tylko nie wiem, gdzie bym taki przechowywał będąc w podróży 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx