sobota, 20 lipca

Bezprzewodowe klawiatury Apple wyglądają świetnie, ale wymagają częstej wymiany baterii co jest ich zasadniczym minusem. Ale Logitech K760 Wireless Solar Keyboard już wkrótce może stać się jej poważnym konkurentem.

Jest w pełni zasilana światłem otoczenie, nie potrzebuje nawet awaryjnych baterii. K760 zapewnia pracę przez trzy miesiące na w pełni naładowanym akumulatorze, po osiem godzin dziennie. Co najważniejsze, jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy Maców i urządzeń iOS, ponieważ pozwala na podłączenie do trzech urządzeń jednocześnie i szybkie przełączanie się pomiędzy nimi za pomocą klawiszy funkcyjnych.

K760 jest kontynuacją klawiatury Logitech K750 dla komputerów Mac, ale ma dwie wyraźne różnice: Po pierwsze, K760 łączy się za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu nie potrzebuje odbiornika USB. Po drugie, K760 nie posiada klawiatury numerycznej, ani pełnowymiarowych klawiszy strzałek, aby stać się lżejszą i bardziej kompaktową. Dzięki temu też nadaje się do noszenia z iPadem.

Bez tej klawiatury numerycznej, K760 wygląda niemal identycznie jak bezprzewodowa klawiatura Apple, z wyjątkiem tych dużych paneli słonecznych na górze. Może i nie są one najładniejsze, ale oszczędzają ciągłe kupowanie baterii. K760 nie wymaga dużo światła i może być ładowana ze standardowego oświetlenia wnętrza.

Najlepsze w tej klawiaturze jest to, że może działać z trzema urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu można ją podłączyć do komputera Mac, iPada i telefonu iPhone bez konieczności zmian ustawień dla każdego urządzenia. Wystarczy wcisnąć F1, F2, lub F3 aby przełączyć się pomiędzy urządzeniami kiedy chcesz z nich korzystać.


Jak można się spodziewać, klawisze funkcyjne również zapewnić dostęp do własnych skrótów Apple, kontroli jasności, zarządzania dzwiękiem i wiele innych.

K760 pojawi się w Europie i Stanach Zjednoczonych w przyszłym miesiącu. Cenę klawiatury ustalono na  80 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx