piątek, 1 lipca

Logitech_CREATE

Firma Logitech, wiodący producent urządzeń peryferyjnych do komputerów i urządzeń mobilnych, przedstawiła klawiaturę dla iPada Pro – Logitech CREATE Keyboard Case. Klawiatura została zaprojektowana w ścisłej współpracy z firmą Apple, aby w pełni wykorzystać potencjał nowego złącza Smart Connector. Logitech CREATE jest pierwszą klawiaturą dla iPada Pro od innego producenta niż Apple, która jest kompatybilna ze złączem iPad Pro Smart Connector. Nowa klawiatura Logitech nie wymaga stałego zasilania oraz ładowania i jest zawsze gotowa do pracy.

„Logitech tworzy najlepsze klawiatury dla iPadów, dlatego wspólnie z Apple opracowaliśmy klawiaturę Logitech CREATE Keyboard Case, która zwiększa możliwości nowego iPada i doskonale go uzupełnia” – powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE. „Dzięki pełnowymiarowej klawiaturze Logitech CREATE zaprojektowanej z myślą o systemie iOS 9, iPad Pro będzie potężnym i kreatywnym narzędziem do pracy. Nawet kolor i wykończenie klawiatury zostały przemyślane tak, aby Logitech CREATE wyglądała i sprawiała wrażenie, jakby była drugą połową iPada Pro” – dodała Izabela Sulima.

Logitech_CREATE_postcard

Logitech CREATE pomaga uwolnić pełny potencjał nowego iPada Pro. Klawiatura została zaprojektowana do pracy wyłącznie z nowym złączem Smart Connector, poprzez które jest zasilana i dzięki któremu automatycznie paruje się z iPadem ustawionym w pozycji do pisania bez konieczności używania technologii Bluetooth. Ponieważ Logitech CREATE jest zasilana przez iPada Pro, nie musisz myśleć o ładowaniu klawiatury. Dzięki intuicyjnemu układowi i pełnowymiarowym klawiszom pisanie jest niezwykle proste, a użytkownik może w pełni wykorzystać możliwości iPada Pro i nowe funkcje iOS 9. Klawiatura również służy jako etui, które oferuje cienką i lekką ochronę, a szczelnie spleciona tkanina wysokiej jakości pomaga zabezpieczyć iPada przed przypadkowymi uderzeniami, zadrapaniami
i zalaniem.

Klawiatura Logitech CREATE Keyboard Case będzie dostępna w wybranych krajach Europy w tym samym czasie, kiedy iPad Pro trafi do sprzedaży. Dodatkowe informacje o produkcie i ceny będą dostępne w najbliższych tygodniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx