wtorek, 18 czerwca

Według The Information Apple planuje wypuścić w przyszłym roku zupełnie nowy model iPhone’a 17 o „znacznie cieńszej” konstrukcji. Z raportu wynika, że cena urządzenia może być wyższa niż model Pro Max, który obecnie zaczyna się od 7199 złotych, co sugeruje, że urządzenie stanie się nowym, flagowym modelem w ofercie.

Urządzenie zostanie rzekomo poddane „znacznej przebudowie” na wzór iPhone’a X, co może obejmować przeniesienie tylnych kamer z lewego górnego rogu urządzenia do „górnego środka” wraz z węższą dynamiczną wyspą. Jak dodaje raport, urządzenie będzie miało wyświetlacz o przekątnej od 6,1 do 6,7 cala. Inne wspomniane potencjalne funkcje obejmują aluminiową obudowę, czip A19 i ulepszony przedni aparat.

W ramach tego planu z raportu wynika, że Apple nie planuje wypuścić iPhone’a 17 Plus w przyszłym roku, więc oferta nadal będzie składać się z czterech modeli.

To już trzeci raz, kiedy w tym miesiącu pojawiają się pogłoski o smuklejszym modelu iPhone’a 17, po raporcie analityka łańcucha dostaw Apple Jeffa Pu i eksperta branży wyświetlaczy Rossa Younga, który powiedział, że urządzenie będzie miało 6,5-calowy ekran.

W raporcie pada jednak ostrzeżenie, że Apple nadal testuje wiele projektów nowego iPhone’a, a potencjalne opóźnienia mogą wydłużyć premierę urządzenia poza rok 2025.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx