poniedziałek, 15 kwietnia

LG opracowuje trzy nowe, samodzielne wyświetlacze, które mogą być przeznaczone dla Apple, w tym jeden oparty na obecnym 24-calowym iMacu, jeden oparty na nadchodzącym 27-calowym iMacu oraz 32-calowy model, który może być nowym Pro Display XDR z chipem Apple Silicon.

Doniesienia te zostały podane przez dość trafne w swoich plotkach związanych z Apple konto na Twitterze @dylandkt.

W wątku na Twitterze dylandkt poinformował, że wyświetlacze są obecnie zamknięte w niemarkowych obudowach, ale uważa, że wyświetlacze mogą być przeznaczone dla Apple, biorąc pod uwagę ich specyfikację podobną do modeli iMac i Pro Display XDR.

Konto dodało, że 27-calowe i 32-calowe monitory wydają się mieć wyświetlacze mini-LED ze zmienną częstotliwością odświeżania 120 Hz dla ProMotion, i powiedziało, że 32-calowy monitor wydaje się być wyposażony w nieokreślony układ Apple Silicon.

Mark Gurman z Bloomberga jako pierwszy poinformował, że Apple pracuje nad samodzielnym wyświetlaczem dla codziennych użytkowników, który będzie bardziej przystępny cenowo niż Pro Display XDR kosztujący od 23 999 złotych. Jeśli dzisiejsze informacje okażą się trafne, monitor może być dostępny zarówno w wersji 24-calowej, jak i 27-calowej. Byłyby to pierwsze zewnętrzne wyświetlacze konsumenckie marki Apple, odkąd Apple przestał sprzedawać monitor Thunderbolt Display w 2016 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx