czwartek, 28 września

Przez dwie dekady marka LaCie® udoskonalała jeden ze swoich najważniejszych produktów – stacjonarny dysk d2. Najnowsza wersja cechuje się niezawodnością i jest precyzyjnie skalibrowana do zadań wymagających wysokiej przepustowości. Dzięki temu kreatywni profesjonaliści mogą skupić się na tym, co robią najlepiej – na tworzeniu.

LaCie d2 to idealne uzupełnienie dla laptopów i komputerów all-in-one wyposażonych w dyski SSD. Dysk znacznie zwiększa pojemność do 10 TB, wspomagając przy tym profesjonalne aplikacje twórcze, wymagające dużej przepustowości.

Moc  Thunderbolt™ 3 dla błyskawicznej transmisji danych

Port zapewnia zadziwiająco szybką prędkość przesyłania danych dzięki uniwersalności standardu USB-C. Dzięki temu połączeniu idealnie sprawdzi się przy realizacji nowoczesnych zadań multimedialnych, a dodatkowo oferuje wszechstronną kompatybilność i możliwość szybkiej konfiguracji. W przypadku najnowszego LaCie d2, rozwiązania Thunderbolt 3 i USB 3.1 pozwalają na uzyskanie wydajności na poziomie do 240 MB/s*. Dzięki temu użytkownik znacznie oszczędza czas; dla przykładu – załadowanie 64 GB zdjęć z dysku d2 na komputer zajmie zaledwie 5 minut.

Wydajność i niezawodność

LaCie d2 to pierwszy produkt marki wyposażony w dysk twardy BarraCuda® Pro firmy Seagate® o prędkości obrotowej 7200 obr./min. Zapewnia on wiodącą w branży wydajność i niezawodność. Co więcej, dysk jest objęty 5-letnią gwarancją  Seagate Rescue Data Recovery Service, która oferuje usługi bezpłatnego odzyskiwania danych z dysku*.

Stylowy dysk, który naładuje laptopa

Aby zaoszczędzić więcej miejsca na biurku, LaCie zaprojektował swój dysk tak, aby pełnił on także funkcję dodatkowego ładowania komputera. Zasilanie kompatybilnego laptopa** jest możliwe przez port USB-C (Thunderbolt 3 lub USB 3.1).

Trwała, aluminiowa obudowa dysku LaCie d2 zaprojektowana została przez Neila Poultona. Konstrukcja unibody redukująca szumy i wibracje pozwala na bardzo cichą pracę, a nowoczesny design sprzętu zaspokoi wygórowane wymagania kreatywnych użytkowników.

Kompatybilny ze wszystkimi standardami  Thunderbolt***.

Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom LaCie Thunderbolt 3 komputery Mac wyposażone w porty Thunderbolt i Thunderbolt 2 mogą również cieszyć się wyższą prędkością transferu danych. To wszystko dzięki specjalnemu adapterowi Thunderbolt 3 (USB-C), który umożliwia łatwe połączenie rozwiązań LaCie Thunderbolt 3 z komputerami Mac z technologią Thunderbolt poprzednich generacji.

LaCie d2 dostępny jest w polskich sklepach w cenie 1599 zł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx