poniedziałek, 27 maja

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wypuścić kolejne modele MacBooków z procesorem Apple Silicon w drugiej połowie 2021 roku.

W nocie badawczej uzyskanej przez serwis MacRumors, Kuo informuje, że te modele MacBooków będą miały nowy wygląd. Kuo nie sprecyzował, które to będą modele, ale wcześniej twierdził, że przeprojektowane 14-calowe i 16-calowe modele MacBooków Pro z procesorami Apple Silicon pojawią się pod koniec drugiego lub trzeciego kwartału 2021 roku.

Inne pogłoski mówią, że kolejnymi komputerami Apple Silicon ma być przeprojektowany 24-calowy iMac i mniejsza wersja Mac Pro.

Pierwsze komputery Mac firmy Apple z niestandardowym chipem M1, w tym nowy MacBook Air, 13-calowy MacBook Pro i Mac mini zaczęły docierać do pierwszych klientów w zeszłym tygodniu. Modele, które na razie nadal korzystają z procesorów Intel, obejmują 13-calowy MacBook Pro z czterema portami Thunderbolt, 16-calowy MacBook Pro, iMac, iMac Pro i Mac Pro.

Kuo dodał, że popyt na nowego iPada Air był większy niż oczekiwano. Patrząc na rok 2021 roku spodziewa się, że dynamika wzrostu iPada będzie wynikać z przyjęcia nowych technologii, takich jak podświetlenie Mini-LED i obsługa 5G. Kuo spodziewa się, że w drugiej połowie 2021 roku pojawi się nowy, niedrogi iPad – prawdopodobnie iPad dziewiątej generacji.

Kuo spodziewa się również, że AirPods trzeciej generacji pojawią się pod koniec drugiego kwartału 2021 roku. Wcześniej twierdził, że konstrukcja AirPods trzeciej generacji będzie „podobna do AirPods Pro”, ale prawdopodobnie bez aktywnej redukcji szumów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx