środa, 19 stycznia

Japan Display dostarczy wyświetlacze OLED do nowych modeli zegarków Apple Watch Series 5, które mają zostać wprowadzone na rynek w drugiej połowie 2019 roku, wynika z najnowszych prognoz znanego analityka Ming-Chi Kuo.

W notatce badawczej udostępnionej dziś chińskim mediom Kuo prognozuje, że Japan Display będzie stopniowo zwiększać swój udział w zamówieniach wyświetlaczy OLED na Apple Watch, zaczynając od 15-20 procent zamówień w 2019 roku i osiągając 70-80 procent w 2021 r.

Kuo uważa, że Apple będzie również stopniowo zwiększać udział podaży wyświetlaczy OLED LG dla iPhone’ów i dotknie chińskiego producenta BOE jako dodatkowego dostawcy, dążąc do dywersyfikacji łańcucha dostaw.

Apple Watch Series 5 zostaną prawdopodobnie zaprezentowane w przyszłym miesiącu wraz z trzema nowymi iPhone’ami. Nie byłoby to zaskoczeniem, ponieważ wszystkie modele od serii od 1 do 4 zostały wprowadzone na rynek we wrześniu, ale konkretnych plotek związanych z modelami serii 5 jest stosunkowo mało, więc jest to miłe zapewnienie.

Kuo powiedział wcześniej, o dodaniu do oferty „nowej konstrukcji ceramicznej obudowy”, ale nie wspomniał wyraźnie o modelach z serii 5. Reuters poinformował również, że Japan Display zacznie dostarczać wyświetlacze OLED do zegarka Apple Watch, ale również nie określił, że do modeli z serii 5.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x