środa, 19 czerwca

ipadwatchiphone

Jak donosi Re/code oczekiwane wydarzenie medialne Apple zostało przesunięte na tydzień po 21 marca i nie wydarzy się jak wcześniej przewidywano 15 marca. 

Co ciekawe, informacja o opóźnionym terminie konferencji została po raz pierwszy podana przez koreańską stronę Underkg na początku tego tygodnia.

„Konferencja, która pierwotnie miała się odbyć 15 marca, została przesunięta na tydzień od 22 marca, jeśli nasze źródła są prawdziwe. Apple rzekomo rozesłał powiadomienia co do zmiany terminarzu z prośbą o dostępność od 21 do 23 marca, co daje przypuszczenia, że zdarzenie nastąpi tydzień po pierwotnie znanym terminie.”

Zmiana daty była pierwotnie w dużej mierze ignorowana ze względu na niesprawdzone źródła plotek, ale wydaje się, że znacznie bardziej wiarygodny Re/code potwierdził nową datę w oparciu o „kilka źródeł”. Kolejne wiarygodne źródło, czyli John Paczkowski z BuzzFeed informuje, że impreza medialna Apple odbędzie się w poniedziałek, 21 marca, najprawdopodobniej w Town Hall w Cupertino.

Oprócz 4-calowego iPhone’a SE, oczekuje się również, że Apple wprowadzi nowego, 9,7-calowego iPada (być może nazwanego również iPad Pro) oraz nowe paski do Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx