poniedziałek, 25 września

Nie byłoby weekendu bez jakiejś ciekawej koncepcji. A te jak wiemy często można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to zaskakujące i pomysłowe rozwiązania, które nie mają szansy stać się rzeczywistością, a druga to niezwykle realistyczne cyfrowe zdjęcia w oparciu o mniej lub bardziej prawdziwe plotki. Ta dzisiejsza to mieszanka tych dwóch.

Projekt iPhone’a 6 stworzony przez Iskandera Utebayeva pokazuje konstrukcję bardzo podobną do iPhone’a 5 i 5S, ale z kilkoma intrygującymi różnicami. Najbardziej zauważalny jest drugi mini „wyświetlacz” wzdłuż całej długości lewej krawędzi. Element posiada swój własny zestaw przycisków dotykowych do regulacji głośności i dostępu do czterech przycisków szybkiego uruchamiania, które teraz znajdują się w dolnej części menu Control Center (latarka, minutnik, kalkulator i aparat fotograficzny).

Drugą ciekawą funkcją jest pierścień świetlny LED wokół otworu złącza Lightning, który ostrzega gdy bateria zaczyna się wyczerpywać. Choć pewnie taki dodatek nie ma większego sensu, to jednak wygląda całkiem dobrze.

Jak Wam się podoba taka wizja przyszłorocznego iPhone’a 6?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx