piątek, 29 września

No i stało się. Socialmatic czyli koncepcja aparatu wzorowanego na ikonie aplikacji Instagram doczeka się realizacji. Zeszłotygodniowa prezentacja koncepcji Socialmatic wywołała sporą burzę. Dlatego jej twórca Antonio De Rosa z  ADR Studios, po ocenie zainteresowania swoim projektem postanowił spróbować obrócić marzenia w rzeczywistość.

De Rosa rozpoczął kampanię na Indiegogo w celu pozyskania funduszy na przeniesienie koncepcji aparatu Socialmatic do rzeczywistości. Czy aparat rzeczywiście ujrzy światło dzienne?  To zależy tylko od Was.

https://www.youtube.com/watch?v=P75rw0bgBkk&feature=player_embedded

Socialmatic ma posiadać 16GB wewnętrznej pamięci, dotykowy ekran 4:3, WiFi oraz Bluetooth. Wbudowane będzie miał dwa obiektywy, jeden do robienia zdjęć, a drugi do skanowania kodów QR. Kod QR jest nanoszony na ramkę każdego drukowanego jak z Polaroida zdjęcia. W nim zawarty jest kod konta Instagram. Dzięki niemu inny posiadacz Socialmatics może zeskanować kod ze zdjęcia w celu dodania jego właściciela do obserwowanych na Instagramie. Może to dość dziwaczne, ale De Rosa uważa, że pomysł się przyjmie.

De Rosa rozpoczęła kampanię na Indiegogo prosząc o 50 000 dolarów na Socialmatic. Jeśli osiągnie swój cel, koncepcja zostanie przekształcona w fizyczny aparat dla zapalonych fanów Instagramu. De Rosa chce utrzymać koszt produktu poniżej 300 dolarów. Kampania potrwa do niedzieli, 1 czerwca. Możecie przyczynić się do realizacji pomysłu. Jeśli zostanie sfinansowany, De Rosa obiecuje „duże zniżki” na gotowy produkt dla przekazujących jakąkolwiek sumę. Jeśli kampania nie osiągnie swojego celu, każdy otrzyma zwrot przekazanej sumy.

Chciałoby się zapytać..pomożecie??

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx