wtorek, 4 października

Teraz, kiedy pojawił się nowy system Lion, można by zakładać, że minimalne wymagania systemowe do integracji z iCloud to właśnie OS X 10.7. Można by też założyć, że Apple zaprzestanie aktualizacji systemu Snow Leopard.

Ale niestety oba te założenia są mylące. Apple planuje wydać kolejną aktualizację Snow Leoparda do wersji OS X 10.6.9 … i co więcej da ona możliwość intergracji Snow Leoparda z iCloud.

Zgodnie z informacją, która pojawiła się jednemu z deweloperów w okienku „.Mac preference ”  po tym jak uaktualnił swoje konto MobileMe do iCloud „iCloud wymaga komputera z systemem Mac OS X Snow Leopard 10.6.9 dla kontaktów, kalendarzy i zakładek.”

Apple nie ogłosił jeszcze minimalnych wymagań dla iCloud, tylko informował na stronach promocyjnych iCloud, że „niektóre funkcje iCloud wymagają iOS 5 na iPhonie 3G, iPhonie 4, iPodzie touch (3 i 4 generacji), iPadzie lub iPadzie 2, lub na komputera Mac z systemem OS X Lion lub komputera PC z systemem Windows Vista lub Windows 7 (Outlook 2007 lub 2010 zalecane). ”

Informacja ta wydaje się być dobrą wiadomością dla użytkowaników Snow Leopard. Wiele osób wciąż wstrzymują się przed uaktualnieniem systemu do Liona i dobrze wiedzieć, że Apple o nich nie zapomina.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx