piątek, 30 września

Jak podaje tajwańska strona internetowa DigiTimes, nowa, indukcyjna mata ładująca AirPower trafi do sprzedaży pod koniec marca.

Raport, powołując się na źródła branżowe, twierdzi, że AirPower będzie miał maksymalną wydajność ładowania do 29 watów, w porównaniu z 7,5 watów w bezprzewodowych ładowarkach przeznaczonych dla pojedynczych urządzeń takich jak Belkin Boost Up i Mophie Wireless Charging Base dla iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a X.

Apple informował, że AirPower zostanie wydany w 2018 roku, ale nie podał dokładnej daty wydania ani jego ceny. Wcześniej, blogi o tematyce Apple, Mac Otakara i The Apple Post również informowały, że mata ładująca zostanie wydana w marcu, co jest częstym miesiącem dla Apple, na wprowadzanie nowych produktów, w tym nowego, 9,7-calowego iPada w zeszłym roku.

AirPower to owalne urządzenie, które może indukcyjnie ładować wiele urządzeń Apple naraz, w tym iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus, iPhone’a X i Apple Watch Serii 3. Będzie także w stanie ładować słuchawki AirPods po umieszczeniu ich w nowym, indukcyjnym zestawie ładującym, który zostanie wypuszczony wraz z AirPower.

Możliwość ładowania wielu urządzeń przez matę zostanie osiągnięta przy użyciu odpowiedniej technologii opracowanej przez firmę Apple. Apple powiedział, że będzie pracował, aby jego technologia stała się częścią uniwersalnego standardu Qi obsługiwanego przez najnowsze iPhone’y.

Wciąż nie jest jasne, czy Apple ogłosi dostępność AirPower na marcowej konferencji wraz z innymi nowymi produktami, w komunikacie prasowym, czy po cichu przez aktualizację swojego sklepu internetowego. Jeśli planowana jest konferencja, to Apple najprawdopodobniej wyśle zaproszenia do mediów najpóźniej w czwartek.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx