środa, 17 lipca

Według chińskiej strony C Technology, Apple rozpoczął testowanie prototypu następnej generacji iPhone’a z wyświetlaczem 4,9-calowym, wraz z następcą iPhone’a 5C z większym ekranem. Informacja jest nieco inna od tej ogłoszonej przez Bloomberg na początku tego miesiąca, z której dowiedzieliśmy się, że Apple opracowuje dwa iPhone’y z zakrzywionymi ekranami o wielkości 4,7 i 5,5 cala, choć jest prawdopodobne, że firma testuje dwa różne rozmiary ekranów, jak to często ma miejsce w fazie rozwoju.

Pogłoski o większym ekranie iPhone’a pojawiły się sporadycznie w ostatnich miesiącach choć ostatnio nieco się nasiliły. W lipcu poinformował o tym Wall Street Journal, a miesiąc temu informację taką podał analityk Brian White po rozmowach z dostawcami Apple.

Obecny iPhone 5S i iPhone 5C posiadają 4-calowe wyświetlacze Retina, choć najbliżsi konkurenci tacy jak Samsung Galaxy S4 wyposażony jest już w 5-calowy wyświetlacz. Do tej pory Apple nie był firmą, która na ślepo podążała za konkurencją, choć może uznał, że na obecne czasy 4-calowy wyświetlacz to jednak mało. Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do przyszłego roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx